1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Elazığ'a 2 Bin Yeni Çöp Konteynırı

Elazığ'a 2 Bin Yeni Çöp Konteynırı

Elazığa 2 Bin Yeni Çöp Konteynırı
A+A-

Elazığ Belediye Başkanlığı, 2 bin yeni çöp konteynırının dağıtımına başladı. Elazığ Belediyesi temizlik garajında incelemelerde bulunan ve konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Sül

Elazığ Belediye Başkanlığı, 2 bin yeni çöp konteynırının dağıtımına başladı.
Elazığ Belediyesi temizlik garajında incelemelerde bulunan ve konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, daha temiz bir Elazığ için hep birlikte el ele verilmesini istedi. Elazığ'ın son yıllarda değişim ve gelişim gösteren illerin başında gelen bir şehir olduğunu belirten Başkan Süleymanoğlu, "Şehrin büyümesiyle birlikte yerel yönetimlerin daha fazla hizmet vermesi bekleniyor. Çünkü yeni yerleşim yerlerinin oluşması ve diğer yerleşim yerlerinde de nüfusun artmasıyla birlikte bazı ihtiyaçlar doğmaya başlıyor. Bu ihtiyaçlardan birisi de çöp konteynırlarıydı. Hemşerilerimiz zaman zaman bu taleplerini bizlere iletiyorlardı, bizler de bu konuda geçici bir çözüm bulmak yerine kalıcı bir çalışma yaparak toplamda 2 bin yeni çöp konteynırının siparişini vermiştik ve bunlar geldi. Vakit kaybetmeden konteynırların dağıtımına başladık" dedi.
Başkan Selmanoğlu 2 bin yeni çöp konteynırının öncelikli olarak şehrin yeni yerleşim yerlerine dağıtılacağını, yine bunun yanı sıra eski yerleşim yerlerinde de ihtiyaç duyulan noktalara Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri tarafından konteynır bırakılacağını ifade ederek, vatandaşların çöp atarken konteynır konusunda daha hassas davranmalarını istedi. Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı personelin 24 saat esaslı çalışıp, özveriyle görev yaptığına değinen Başkan Selmanoğlu, "Şehrin temizliği için yaz kış, gece ve gündüz demeden fedakarca görev yapan Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarımıza da buradan teşekkür ediyorum" diye konuştu.
(EK-AKK-Y)

21.12.2012 19:16:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT