1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ekranların rekortmen dizisi Paramparça'da bu hafta heyecan dorukta..işte tüyolar...

Ekranların rekortmen dizisi Paramparça'da bu hafta heyecan dorukta..işte tüyolar...

Ekranların rekortmen dizisi Paramparça'da bu hafta heyecan dorukta..işte tüyolar...
A+A-

Paramparça dizisi 8. yeni bölüm için heyecan dorukta..startv nin yeni ve hiti artan dizisi paramparça yeni bölüm ile nefesleri kesecek ve herkesi ekranalara kitleyecek..

Ekranların sevilen dizisi paramçarça'da he geçen hafta heyecan artıyor. star tv nin yeni hit toplayan dizisi paramparça 8. yeni bölümde neler yaşancak merak konusu? paramparça yeni bölümde bu haftada yaşanacak hususunda ipuçları..Paramparça dizisi 8. yeni bölüm için heyecan dorukta..startv nin yeni ve hiti artan dizisi paramparça yeni bölüm ile nefesleri kesecek ve herkesi ekranalara kitleyecek..

paramparca.jpeg

Cihan ve Dilara ilişkisi çıkmaza giriyor!
 
Son bölüm finalinde yalıda Rahmi’nin Gülseren’in kolyesini Erkan’ın cebinde bulduğunu söylemesiyle Cansu, Hazal, Cihan ve Gülseren bambaşka bir şokun içine sürüklendiler.Dilara’nın düzenlediği yemeğin, sırf kendisini küçük düşürmek ve çocuklarının önünde suçlamak olduğunu anlayan Gülseren, “Hayat Adil değil Dilara, benim size gücüm yetmez!”diyerek yalıdan ayrılacak, yaşananlar Cihan ile Dilara’nın ilişkisini iyice çıkmaza sokacak. 
 
Bir yandan babası, diğer yandan karısı tarafından üzerinde kurulan baskılar sonucu geri dönülmez kararlar vermek zorunda kalan Cihan, Dilara’ya rest çekecek.Dilara, Cihan’ın kendisinden boşanmak istemesinin sebebi olarak gördüğü Gülseren’e öldürücü bir darbe indirmeye karar verir ve harekete geçer. Her şeyini kaybettiğini düşünen Gülseren’se hayattan umudunu kesmiştir. Bir yandan yemekte yaşadıkları, diğer yandan görümcesi Keriman ve kızı Hazal’ın sözleri beyninde yankılanmaktadır. Bütün bu olayların etkisiyle kendini kaybeden Gülseren esas şoku gözünü açtığında başucunda bekleyen kişiyi gördüğünde yaşar.

A+A-

HABERE YORUM KAT