1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ekonomi Bakanı Çağlayan'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Ekonomi Bakanı Çağlayan'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Ekonomi Bakanı Çağlayanın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
A+A-

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, gazetecilerin kar, kış, deprem, fırtına, tehlike demeden kamuoyunu bilgilendirebilmek adına özveriyle her türlü ortamda görev yaptıklarını belirterek, "Gazeteciler bu gö

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, gazetecilerin kar, kış, deprem, fırtına, tehlike demeden kamuoyunu bilgilendirebilmek adına özveriyle her türlü ortamda görev yaptıklarını belirterek, "Gazeteciler bu görevlerini de zor şartlar altında yerine getirmekte, adeta toplumun gözü, kulağı, sesi olmaktadır" dedi.
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesajında, "Demokrasinin vazgeçilmezi olan basın, demokrasinin gelişmesinde, toplumun bilgilenmesinde önemli görevler üstlenmekte, yönetenle halk arasında köprü görevi görmektedir. Böylesine önemli görev üstlenen basın sektöründe çalışan gazeteciler; kar, kış, deprem, fırtına, tehlike demeden kamuoyunu bilgilendirebilmek adına özveriyle her türlü ortamda görev yapmaktadır. Gazeteciler bu görevlerini de zor şartlar altında yerine getirmekte, adeta toplumun gözü, kulağı, sesi olmaktadır. Basın halkın bilgi edindiği en önemli kaynaktır ve bu sürecin kahramanları çalışan gazetecilerdir. Bu vesileyle, bütün basın çalışanlarımızın '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, aramızdan ayrılan gazeteci arkadaşlarımıza Allah'tan Rahmet, ailelerine de başsağlığı dilerim" dedi.
(ZÇ-ÖZ-Y)

09.01.2013 19:10:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT