1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ek Hizmet Binası'nda Su Kartlarına Kontör Yüklenebiliyor

Ek Hizmet Binası'nda Su Kartlarına Kontör Yüklenebiliyor

Ek Hizmet Binasında Su Kartlarına Kontör Yüklenebiliyor
A+A-

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi'nde İsmetpaşa ile Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan abonelerden Baylan ve Metkap marka ön ödemeli su sayacı bulunduranlar Kapaklı Belediyesi'nin İsmetpaşa Mahallesi'ndeki E

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi'nde İsmetpaşa ile Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan abonelerden Baylan ve Metkap marka ön ödemeli su sayacı bulunduranlar Kapaklı Belediyesi'nin İsmetpaşa Mahallesi'ndeki Ek Hizmet Binası'ndan kontör yükletmeye başladı.
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, vatandaşların daha iyi hizmet alması için çalıştıklarını söyleyerek "Kapaklı'da vatandaşlarımızın hizmetleri daha kaliteli ve hızlı bir şekilde almaları için gerekli girişimlerde bulunuyoruz. İsmetpaşa Mahallesi'nde bulunan 2007 yılında hizmete açtığımız Belediye Ek Hizmet Binası'nda vatandaşlarımız su faturası ve emlak vergisi ödemeleri yapabiliyorlardı. Ancak ön ödemeli su sayaçlarına kontör yüklemesi için belediyemiz ana hizmet binasına gelmek zorundaydılar. 2013 yılı başında Belediyemiz otomasyon programının değişmesiyle birlikte İsmetpaşa Mahallesi Belediye Ek Hizmet Binamızda bulunan veznemizde 1 Şubat 2013 itibariyle Baylan ve Metlab marka ön ödemeli su sayaçlarına kontör yüklemesi yapılmaya başlandı. Bu hizmetimiz sayesinde İsmetpaşa ile Bahçelievler Mahallesi'ndeki vatandaşlarımız ön ödemeli su sayaçlarına Belediye Ek Hizmet Binamız'daki veznemizde kontör yüklemesi yapabilirler". Dedi.

15.02.2013 10:54:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT