1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eğriderelilerden Bir Kamyonet Dolusu Mavi Kapak

Eğriderelilerden Bir Kamyonet Dolusu Mavi Kapak

Eğriderelilerden Bir Kamyonet Dolusu Mavi Kapak
A+A-

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından yürütülen 'altın kapak sandalyeye' projesine Eğridereliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği 200 kilo kapak bağışlayarak destek verdi. Bursa Kent Konsey

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından yürütülen 'altın kapak sandalyeye' projesine Eğridereliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği 200 kilo kapak bağışlayarak destek verdi.
Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, Engelliler Meclisi tarafından yürütülen projeye bir kamyonet dolusu kapak toplayarak destek olan Eğridereliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti. Dernek üyelerinin son derece önemli ve hayırlı iş yaptığını söyleyen Pala, "Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi, uzun süredir akülü engelli aracı almak için kampanya yürütüyor. Birer birer plastik kapaklar toplanarak engelli kardeşlerimize destek sağlanıyor. Kampanya sonucunda 50'nin üzerinde akülü engelli aracı alındı. Engelli vatandaşlarımıza teslim edildi. Bursa Kent Konseyi'nin bu önemli çalışmasına şehrimizin önemli kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları katkı sağlıyor. Eğridereliler Derneği de ülkemizin ve Balkanlar'ın önemli bir kesimini temsil ediyor. Kampanyamıza katkı sağlamaları bizim için onurdur. Kendileri teşekkür ediyor, katkılarının sürmesinin temenni ediyorum" diye konuştu.
(MŞ)

09.01.2013 13:29:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT