1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Eğribel Geçidi'nde 60 Kişi Mahsur Kaldı

Eğribel Geçidi'nde 60 Kişi Mahsur Kaldı

Eğribel Geçidinde 60 Kişi Mahsur Kaldı
A+A-

Giresun'u Sivas'a bağlayan Eğribel Geçidi'nde 60 kişi mahsur kaldı. 2 bin 200 rakımlı Eğribel Geçidi'ndeki yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yol ulaşıma kapanınca yoldaki araçlarda mahsur kalan yakla

Giresun'u Sivas'a bağlayan Eğribel Geçidi'nde 60 kişi mahsur kaldı. 2 bin 200 rakımlı Eğribel Geçidi'ndeki yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yol ulaşıma kapanınca yoldaki araçlarda mahsur kalan yaklaşık 60 kişi bölgedeki Karayolları Bakımevi'ne sığındı.
Pazartesi günü sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle Eğribel Geçidi'nin bir çok yerinde de irili ufaklı çığlar meydana geldi. Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk'tan Giresun'a gitmek isteyen dolmuş minibüsleri ile özel araçlar yol üzerindeki olumsuz hava koşulları nedeniyle dün akşam akşam saatlerinden itibaren Eğribel Geçidi'nde bulunan Karayolları Bakımevi'nde sığındılar.
Etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle yolda mahsur kalan dolmuş minibüslerindeki yaklaşık 60 kişi, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile kurtarma ekiplerinin yardımlarını bekliyor.
(AY-ÖS-Y)

08.01.2013 13:57:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT