1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Eğlenmiyorlar Zamanla Yarışıyorlar

Eğlenmiyorlar Zamanla Yarışıyorlar

Eğlenmiyorlar Zamanla Yarışıyorlar
A+A-

Artvin’in Borçka ilçesi Camili köyünde rahatsızlanan 59 yaşındaki Halime Bursal kar kalınlığı 2 metreyi geçen yolda 9 kilometre kızak üzerinde taşındı. Kızakla taşınarak paletli ambulansa ulaştırılan...

Artvin’in Borçka ilçesi Camili köyünde rahatsızlanan 59 yaşındaki Halime Bursal kar kalınlığı 2 metreyi geçen yolda 9 kilometre kızak üzerinde taşındı. Kızakla taşınarak paletli ambulansa ulaştırılan yaşlı kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Artvin’de geçtiğimiz haftalarda etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. En büyük sıkıntıyı da köylerde hastalananlar yaşıyor. Elektrik ve haberleşmenin sağlanamadığı Camili köyünde, rahatsızlanan 59 yaşındaki Halime Bursal kar kalınlığı 2 metreyi geçen yolda 9 kilometre kızak üzerinde taşındı. Yakınları tarafından kızakla taşınarak paletli ambulansa ulaştırılan yaşlı kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Köylüler her kış mevsiminde Karayolları ağında olan köy yolunun 3 ay ile 6 ay arasında karla kapalı olduğunu belirterek, ihtiyaçlarını bile karşılayamaz hale geldiklerini söylediler.

A+A-

HABERE YORUM KAT