1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eğitim Gönüllüleri Thk'yı Ziyaret Etti

Eğitim Gönüllüleri Thk'yı Ziyaret Etti

Eğitim Gönüllüleri Thkyı Ziyaret Etti
A+A-

Adıyaman Eğitim Gönüllüleri Derneği, Türk Hava Kurumu (THK) Adıyaman şubesini ziyaret etti. Eğitim Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Akif Tekintaş, Yönetim Kurulu Üyesi Gencebay Demirhan v

Adıyaman Eğitim Gönüllüleri Derneği, Türk Hava Kurumu (THK) Adıyaman şubesini ziyaret etti.
Eğitim Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Akif Tekintaş, Yönetim Kurulu Üyesi Gencebay Demirhan ve Nizamettin Pektaş, THK Şube Başkanı Yusuf Uğur'u ziyaret etti. Eğitim Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Akif Tekintaş, THK Adıyaman Şubesinin çalışmaları çalışmalarını çok yakından takip ettiklerini ve THK'nın yeni yönetimle birlikte hızlı bir yükseliş trendine girdiğini, THK'nın Adıyaman'da birçok proje içerisinde yer aldığını bildiklerini ifade etti. Tekintaş, "Eğitim Gönüllüleri Derneği olarak amacımız THK ile bazı ortak projeler hazırlama noktasında fikir alışverişinde bulunmak, ve anlaşılan o ki çok kısa bir süre içerisinde THK ile birçok proje gerçekleştireceğiz. Çünkü THK aslında bir eğitim kurumu ve bir eğitim gönüllüsü, yaptıkları faaliyetlerde bunun bir göstergesidir" dedi.
THK Adıyaman Şube Başkanı Yusuf Uğur ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bu tür ziyaretler kurum olarak motivasyonumuzu artırmaktadır. Amacımız halka hizmet, çünkü halka hizmet aynı zamanda hakka hizmettir. Biz kurum olarak bu misyon doğrultusunda hareket etmeye çalışıyoruz. Halktan aldığımızı yine halka vermeye çalışıyoruz. Eğitim Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu'na ziyaretlerinden dolayı bir kere daha teşekkür ediyor ve kendileriyle insanımızın yararına olan her türlü ortak projeler içerisinde yer almaktan onur duyacağımızı ifade etmek istiyorum" dedi.
(AHM-AŞ-Y)

28.01.2013 16:29:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT