1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eğitim Denetmenleri Yarıyıl Toplantısı Yapıldı

Eğitim Denetmenleri Yarıyıl Toplantısı Yapıldı

Eğitim Denetmenleri Yarıyıl Toplantısı Yapıldı
A+A-

Eğitim Denetmenleri Yarıyıl Toplantısı, Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül başkanlığında yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Suphi Öner Öğretmenevi Anamur S

Eğitim Denetmenleri Yarıyıl Toplantısı, Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül başkanlığında yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Suphi Öner Öğretmenevi Anamur Salonu'nda düzenlenen toplantıya, Eğitim Denetmenleri Başkanı Metin Öztürk, Başkan Yardımcıları Yücel Göker, Raşid Ağrı ve eğitim denetmenleri katıldı. Toplantı, Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi müzik öğretmenlerinden Ahmet Gürsu ile Derya Yazıcı'nın keman ve piyano dinletisi ile başladı.
Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Gül, "İlçelere göre çalışma kapsamına giren resmi ve özel kurumların sayıları, kurumlarda yapılan çalışmalar başta olmak üzere genel denetim öncesinde yapılacak hazırlıklara kadar birçok konuda değerlendirmelerde bulunacağız" dedi.
Eğitim Denetmenleri Başkanı Metin Öztürk ise olumlu iletişimi geliştirmek için gerek hedef kitleye gerekse mesai arkadaşlarına uygun tutum ve davranışların gösterilmesi gerektiğini belirtti.
(KRY-KYM-Y)

01.02.2013 16:19:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT