1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eğitim Bir-sen'den Yök Kurul Üyesi Şişman'a Ziyaret

Eğitim Bir-sen'den Yök Kurul Üyesi Şişman'a Ziyaret

Eğitim Bir-senden Yök Kurul Üyesi Şişmana Ziyaret
A+A-

Eğitim Bir-Sen Eskişehir 2. Nolu Anadolu Üniversitesi Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte YÖK Yürütme Kurulu üyesi Prof. Dr. Mehmet Şişman'ı makamında ziyar

Eğitim Bir-Sen Eskişehir 2. Nolu Anadolu Üniversitesi Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte YÖK Yürütme Kurulu üyesi Prof. Dr. Mehmet Şişman'ı makamında ziyaret etti.
Görüşmede Genel Başkan Vekili Ahmet Özer, YÖK tarafından hazırlanarak Milli Eğitim Bakanlığı'na gönderilen Yükseköğretim Kanunu Tasarısı Taslağı'nın önemli bir adım olduğunu ancak beklentileri tam olarak karşılamaktan uzak olduğunu belirtti. Şube Başkanı Abdurrahman Yıldırım ise, Anadolu Üniversitesi'ndeki sendikal faaliyetler hakkında bilgi vererek, akademik ve idari personelin mali ve özlük haklarının iyileştirilmesini dile getirdi.
Prof. Dr. Mehmet Şişman ise üniversitelerde yaşanan sorunların farkında olduklarını, hemen hemen her üniversitede sorunların olduğunu, çözümü için her türlü adımları atacaklarını söyledi.
(GÖ-AF)

10.02.2013 17:08:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT