1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eğitim-bir-sen'de İstişare Toplantıları Devam Ediyor

Eğitim-bir-sen'de İstişare Toplantıları Devam Ediyor

Eğitim-bir-sende İstişare Toplantıları Devam Ediyor
A+A-

Eğitim-Bir-Sen Kilis Şubesi geniş katılımlı istişare toplantılarına ara vermeden devam ediyor. Sendikanın yönetim,denetleme ve disiplin kurulları,iş yeri temsilcileri,ilçe temsilcileri ve ilçe yöne

Eğitim-Bir-Sen Kilis Şubesi geniş katılımlı istişare toplantılarına ara vermeden devam ediyor.
Sendikanın yönetim,denetleme ve disiplin kurulları,iş yeri temsilcileri,ilçe temsilcileri ve ilçe yönetimleri Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen yemekli toplantıda bir araya geldi.
Buradaki toplantıda konuşan Eğitim-Bir-Sen Kilis Şube Başkanı Bekir Şen, yerelde ve genelde gerçekleştirilen sendikal çalışmalar hakkında bilgi vererek son bir ay içerisinde sendikaya otuz civarında eğitim çalışanının teveccüh gösterdiğini,mevcut üye sayısının her geçen gün arttığını dile getirdi.
Konuşmasında kamuda başörtüsü yasağının kaldırılması için düzenlemiş oldukları "On Milyon İmza" kampanyasına da değinen Şen,14 Şubat itibariyle on milyon rakamına fazlasıyla ulaştıklarını, yakın zamanda başörtüsü yasağı gibi bir ayıptan ilelebet kurtulacaklarını kaydetti.
Toplantı katılımcıların sendikal ve güncel konulara dair görüş,öneri ve beklentilerini ifade etmelerinin ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.
(MAD-MAD-Y)

19.02.2013 14:58:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT