1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eğitim Bir-sen Milli Eğitim Bakanı Avcı'ya Başarılar Diledi

Eğitim Bir-sen Milli Eğitim Bakanı Avcı'ya Başarılar Diledi

Eğitim Bir-sen Milli Eğitim Bakanı Avcıya Başarılar Diledi
A+A-

Memur-Sen'e bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Eskişehir Şube Başkanı İsmail Altınkaynak, Milli Eğitim Bakanlığı görevini devralan AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı'ya başarı

Memur-Sen'e bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Eskişehir Şube Başkanı İsmail Altınkaynak, Milli Eğitim Bakanlığı görevini devralan AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı'ya başarılar diledi.
Şube binasında basın toplantısı düzenleyen Altınkaynak, Avcı'nın Milli Eğitim Bakanı olarak görevlendirilmesinin isabetli bir karar olduğunun altını çizerek, "Milli Eğitim Bakanlığı'na sayın Ömer Dinçer'in yerine TBMM Milli Eğitim Komisyonu Başkanı ve Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı atandı. Milli Eğitim Bakanlığı gibi önemli bir bakanlığa şehrimizin bir milletvekilinin atanmış olmasından da büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Prof. Dr. Nabi Avcı'nın gerek sahip olduğu entelektüel donanım ve gerekse şu dönem eğitim çalışmalarının en çok ihtiyaç duyduğu iletişim konularındaki uzmanlığı sebebiyle Milli Eğitim Bakanı olarak görevlendirilmesini isabetli bir tercih olarak değerlendiriyoruz" dedi.
Altınkaynak, Avcı'dan eğitimle ilgili meselelerin çözümüne katkı beklediklerini ifade etti.
(KÇ-MŞ)

26.01.2013 13:54:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT