1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ege-koop'un Acı Kaybı

Ege-koop'un Acı Kaybı

Ege-koopun Acı Kaybı
A+A-

Ege-Koop'ta uzun yıllardır genel koordinatör olarak görev yapan Ramazan Koçer (69), yakalandığı amansız hastalık nedeniyle tedavi gördüğü İstanbul'da vefat etti. Bayındırlık İl Müdürlüğündeki gö

Ege-Koop'ta uzun yıllardır genel koordinatör olarak görev yapan Ramazan Koçer (69), yakalandığı amansız hastalık nedeniyle tedavi gördüğü İstanbul'da vefat etti.
Bayındırlık İl Müdürlüğündeki görevinden emekli olduktan sonra Ege-Koop'ta çalışmaya başlayan Koçer, çok sayıda projenin hayata geçirilmesinde aktif rol oynadı. Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, büyük üzüntü içinde olduklarını belirterek, ''Acımızı tarif edecek söz bulamıyorum. 27 yıllık çalışma ve kader arkadaşımı, bir ağabeyimi kaybettim. Tedavi sürecinde kendisinden sevinçli haberler beklerken, vefat haberi almamız hem beni, hem bütün çalışma arkadaşlarımı üzdü. Ailesine ve bütün sevenlerine başsağlığı diliyorum'' dedi.
İnşaat mühendisi olan Ramazan Koçer'in cenazesi, İstanbul'dan İzmir'e getirilerek, 1 Şubat Cuma günü Alsancak Hocazade Camisinde kılınacak Cuma namazına müteakip cenaze namazının ardından Yeni Bornova Mezarlığında defnedilecek.
(AH-Y)

30.01.2013 17:44:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT