1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Edremit Körfezi'nde Elektrikler Devamlı Yanacak

Edremit Körfezi'nde Elektrikler Devamlı Yanacak

Edremit Körfezinde Elektrikler Devamlı Yanacak
A+A-

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Edremit-Havran-Altınoluk-Burhaniye-Ayvalık-Altınova'da UDEAŞ'ın bazı hatları ve eski trafoları yenileri ile değiştirileceğini açıkladı. Aydınlıoğlu,

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Edremit-Havran-Altınoluk-Burhaniye-Ayvalık-Altınova'da UDEAŞ'ın bazı hatları ve eski trafoları yenileri ile değiştirileceğini açıkladı.
Aydınlıoğlu, "Bölgemizde büyük sıkıntı yaşanan ve yoğun enerji talebine cevap veremeyen eski trafolar ve hatlar nedeniyle en ufak rüzgarda bile elektriklerin kesilmesi vatandaşımızın büyük şikayetine neden oluyordu. UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ile daha önce yaptığım görüşmelerde 2013 programına alınması için söz almıştım. Bu kapsamda Tahtakuşlar, Narlı, Temaşalık, Kobaklar, Şarköy, Kubaşlar ve Karadere köylerinin elektrik hatlarının yenilenmesi için programa alındı. Sorunları devam eden diğer köylerinde en kısa sürede elektrik hatlarının yenilenmesi için konunun takipçisi olmaya devam edeceğim." diye konuştu. (BT)

09.01.2013 18:46:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT