1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Edok Komutanı Başkan Karabalık'ı Ziyaret Etti

Edok Komutanı Başkan Karabalık'ı Ziyaret Etti

Edok Komutanı Başkan Karabalıkı Ziyaret Etti
A+A-

EDOK Komutanı Tümgeneral Muharrem Yavaş, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'ı makamında ziyaret etti. Kara Kuvvetleri 1. Ordu Kurmay Başkanlığı'ndan, EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komuta

EDOK Komutanı Tümgeneral Muharrem Yavaş, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'ı makamında ziyaret etti.
Kara Kuvvetleri 1. Ordu Kurmay Başkanlığı'ndan, EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı olarak göreve başlayan Tümgeneral Muharrem Yavaş, protokol ziyaretleri kapsamında Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Aynı zamanda Kocaeli Garnizon Komutanı olarak görev yapan EDOK Komutanı Tümgeneral Yavaş'ı belediye hizmet binası girişinde karşılayan Başkan Karabalık, "Hoş geldiniz paşam" dedi. Samimi ve içten davranışları ile dikkat çeken Tümgeneral Yavaş, başkanın makamına çıkarken merdivenlerde karşılaştığı vatandaşlara da hatır sorup selamlaştı.
Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'ın makamında samimi atmosferde gerçekleşen ziyarette içilen çaylar eşliğinde sürdü. Başkan Karabalık, paşanın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, "Paşam yeni görevinizde başarılar dilerim" diyerek ilçedeki gelişim ve değişim hakkında bilgiler de aktardı.
(MA-MA)

27.12.2012 13:04:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT