1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Edirnespor Gk'lı Yöneticiler Faciadan Kılpayı Kurtuldu

Edirnespor Gk'lı Yöneticiler Faciadan Kılpayı Kurtuldu

Edirnespor Gklı Yöneticiler Faciadan Kılpayı Kurtuldu
A+A-

İkinci yarı hazırlıkları için Antalya'nın Belek ilçesinde kamp yapan Edirnespor Gençlik Kulübü'nün yöneticileri büyük bir facianın eşiğinden döndü. Önceki akşam Antalya-Kemer Karayolu'nda meydana gele

İkinci yarı hazırlıkları için Antalya'nın Belek ilçesinde kamp yapan Edirnespor Gençlik Kulübü'nün yöneticileri büyük bir facianın eşiğinden döndü. Önceki akşam Antalya-Kemer Karayolu'nda meydana gelen heyelan sonucu dağdan kopan kayalardan şans eseri kurtulan yöneticilerden Savaş Vardar, "Verdiğimiz mola sayesinde olası bir faciadan kurtulduk" dedi.
Pazar akşamı Antalya'da meydana gelen bir heyelan nedeniyle AntalyaKemer Karayolu'nun 4'üncü kilometresine, dağdan kopan kayalar savruldu. Tonlarca ağırlıktaki dev kayaların yola düşmesi sırasında şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, ikinci yarı kamp hazırlıkları nedeniyle Antalya'da bulunan Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Edirnespor GK'nın Başkanı Hakan Sedefçi ve 3 yöneticisinin de kazadan şans eseri kurtulduğu öğrenildi.
Başkan Hakan Sedefçi'nin yanı sıra yöneticiler Haluk Ülker, Hasan Üner ve Savaş Vardar'ın içinde bulunduğu otomobil, kazanın meydana geldiği AntalyaKemer Karayolu'nun 4'üncü kilometresinden önceki bir benzinlikte mola verdi. Mola sayesinde büyük bir faciadan kurtulduklarını ifade eden yöneticilerden Savaş Vardar, "Olaydan birkaç dakika farkla kurtulduk. Arabayı durdurduktan sonra diğer araç sürücülerini uyardım. Verdiğimiz mola sayesinde olası bir faciadan kurtulduk" dedi.
Başkan Hakan Sedefçi de olayı sosyal paylaşım sitesinden duyurdu. Hesabına, "5 dakika durmasak Allah göstermesin bir facia olabilirdi" yazan Sedefçi ayrıca bugün Diyarbakırspor'la oynadıkları hazırlık karşılaşmasını da 1-0 kazandıklarını belirtti.
(ORA)

14.01.2013 16:17:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT