1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Edirne'den 21 Öğrenci Kış Gençlik Kampı Yolcusu

Edirne'den 21 Öğrenci Kış Gençlik Kampı Yolcusu

Edirneden 21 Öğrenci Kış Gençlik Kampı Yolcusu
A+A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 'Kış Gençlik Kampı' projesi kapsamında 16 Şubat-7 Mart tarihleri arasında Antalya'da kampa katılacak 21 öğrenci, Edirne'den yola çıktı. Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 'Kış Gençlik Kampı' projesi kapsamında 16 Şubat-7 Mart tarihleri arasında Antalya'da kampa katılacak 21 öğrenci, Edirne'den yola çıktı. Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak tarafından uğurlanan öğrenciler 5 yıldızlı otelde ücretsiz olarak kamp yapacak.
Edirne'de 17-24 yaş arasındaki 21 öğrenci, 16 Şubat-7 Mart tarihleri arasında Antalya'daki 'Kış Gençlik Kampı'na katılacak. 21 öğrenci bugün öğlen saatlerinde Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binası önünden Antalya'ya hareket etti.
Öğrencileri uğurlayan Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak, gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal kültürel ve sportif etkinliklerde değerlendirmeleri amacıyla bakanlık tarafından 'Kış Gençlik Kampı' projelerinin hayata geçirildiğini söyledi. Gençlerin Antalya'da 5 gün boyunca 5 yıldızlı otellerde ağırlanacağını ifade eden Ocak, "17-24 yaş aralığında ki gençlerimiz bu kamplardan ücretsiz olarak faydalanabilecek. İlimiz bu projede toplanma merkezi olarak belirlenmiştir. Dört dönem halinde gerçekleştirilecek olan kamplara merkezimize üye olan öğrenciler katılabiliyor" dedi.
Edirne'den Antalya'ya giden 21 genç, 5 yıldızlı otellerde ücretsiz olarak konaklayacak.
(ORA)

15.02.2013 15:09:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT