1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ebru Şallı'dan Rus kızlarını öfkelendirecek sözler...

Ebru Şallı'dan Rus kızlarını öfkelendirecek sözler...

Ebru Şallı'dan Rus kızlarını öfkelendirecek sözler...
A+A-

Ebru şallı Rus kızları için güzel söylentisine enteresan ve ilginç yorum...Ebru Şallıdan Sinan Akçilin Rus kızları güzel açıklamasına ilginç yorum yaptı.. Ebru şallı Rus kızları beni kadar güzel değil diyen Ebrudan s

Ebu şallı rus kızları için onlar evlendikten sonra çöküyorlar fakat bizler öyle değiliz...Sinan akçil in rus kızları güzel açıklamasına Ebru şallıdan süpriz açıkalma geldi ve Rus kızlarından daha güzelim benden güzelini bulsun gitip onunla olsun dedi.Ebru Şallıdan Sinan Akçilin Rus kızları güzel açıklamasına ilginç yorum geldi. Ebru şallı Rus kızları beni kadar güzel değil diyen Ebrudan süpriz çıkış..


Ebru şallı Sinan akçil in açıklamasına ilişkin yurtdışına veya başka bir yere gittiğinde 7 24 saat görüntülü konuşuyoruz ve Sinan akçil yanlış yaptığı zaman kendini panikliği ile ele veriyor dedi.Ebru Şallıdan Sinan Akçilin Rus kızları güzel söylentisine ilginç yorum geldi. Ebruşallı Rus kızları beni kadar güzel değil diyen Ebrudan süpriz çıkış..Manken Ebru Şallı'nın Rus kızlarına büyük gönderme


Ebru şallıye eski eşi Harun tanın evine koyduğu kameraya ilişkin sorular yönelti ve bu sorulara oradaki çocuklarımı kameradan takip ediyorum fakat belli yerlerinde kamera var yani Tan ın yatak odası ve özel yerlerinde kamera yok diye açıklama yaptı..

 

sinan.jpg

 

EBRU ŞALLI BİYOGRAFİSİ

Ebru Şallı, 15 Ocak 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Nişantaşı Kız Lisesinden 1996 yılında mezun olarak tahsil hayatına nokta koydu.
1993 yılında fotomodellik yapmaya başlayan Ebru Şallı, 1995 yılında yapılan Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçildi. 1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk yaptı. 


Pilates için egzersiz videosu hazırladı. 2006 Mayıs ayından itibaren TV 8 kanalında “Ebru’nun Mutfağı” adlı programı sundu. Beyaz TV'de “Ebruli” adlı programının sunuculuğunu yaptı.
Ozan Orhon’dan boşanır boşanmaz uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı, bir süre sonra bırakıldı. 1999 yılında Emrah'la "Unutabilsem" adlı dizide oynadı. "Belalım Benim" ve "Gölge Çiçeği" oynadığı diğer diziler oldu.

Daha sonra Yeni Karamürsel Mağazaları'nın sahibi Harun Tan'la bir s2002 yılında evlenen Ebru Şallı podyumları bıraktı. İki çocuğu oldu. 11 yıl boyunca 'örnek' olarak gösterilen Harun Tan ve Ebru Şallı çifti, 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı.

Ebru Şallı hamileliğinin ardından Gendaş Kültür yayınları arasında çıkan "Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak" adlı bir kitap yazdı. 2005 yılı Mart ayında yayınlanan bu kitap büyük ilgi gördü.

Evlilikleri :
1.evliliği: 19 Haziran 1997 tarihinde şarkıcı Ozan Orhon'la evlendi. 1998 yılının Haziran ayında da boşandı. 
2.evliliği: 2002 yılında Harun Tan'la evlendikten sonra podyumları bıraktı. 11 yıl evli kaldı. 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı. Beren (d.2004) ve Pars (d.2010) adında iki oğulları vardır.

Kitapları :
2005 - Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak 
Filmleri :
1995 - Gölge Çiçeği (dizi) 
1998 - Reyting Hamdi(dizi) 
1999 - Unutabilsem (dizi) 
2002 - Belalım Benim (dizi) 

A+A-

HABERE YORUM KAT