1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ebru Şallı sevgilisi Sinan Akçıl'ı Banyoda Bastı Kıyamet Koptu!

Ebru Şallı sevgilisi Sinan Akçıl'ı Banyoda Bastı Kıyamet Koptu!

Ebru Şallı sevgilisi Sinan Akçıl'ı Banyoda Bastı Kıyamet Koptu!
A+A-

Birbirinden ünlü iki ismin aşk hikayesi karman çorman bir hal aldı. Ebru Şallı ile Sinan Akçıl arasındaki aşk Sinan Akçıl'ın banyo kaçamağı yüzünden sonlanmış. Ünlülerin aşkını futbolcu Önder Turacı’nın eski eşi, şarkıcı Ayşe Özdemir yarıda böldü. Olan am

Birbirinden ünlü iki ismin aşk hikayesi karman çorman bir hal aldı. Ebru Şanlı ile Sinan Akçıl arasındaki aşk Sinan Akçıl'ın banyo kaçamağı yüzünden sonlanmış. Ünlülerin aşkını futbolcu Önder Turacı’nın eski eşi, şarkıcı Ayşe Özdemir yarıda böldü. Olan ama Sinan Akçıl'a oldu. Akçıl iki isim tarafından da reddedildi.

Ebru Şanlı, Sinan Akçıl aşkının bitmesi tamamen tesadüfen Akçılın Özdemir ile banyoda konuşurken Şanlının banyoyu basması olmuş. İddiaya göre Şanlının evinde yaşanan olayın ardından kendini affettirmek isteyen Akçıl ne yaptıysa inandıramamış. 

Ebru Şallı-Sinan Akçıl aşkının bitmesine, futbolcu Önder Turacı’nın eski eşi, şarkıcı Ayşe Özdemir sebep gösterilmişti. Hafta Sonu dergisi olayın iç yüzünü ilginç bir iddiayla gündeme getirdi. Dedikoduya göre Akçıl, tam Şallı ile barışmışken, ne yardan ne serden misali Özdemir ile de görüşmeye devam etmiş. 

Akçıl, Özdemir’e "Bir toplantıya gidiyorum, telefonumu açmayabilirim" diyerek soluğu Şallı’nın evinde almış. Ancak Akçıl’dan şüphelenen Ayşe Özdemir, popçuyu mesajlarıyla taciz etmiş ve görüntülü konuşmak istemiş. Ünlü müzisyen banyoya giderek Özdemir’i aramış. 

Tam bu sırada Şallı banyoya girip,"Sinan, sen ne yapıyorsun" diyerek kıyameti koparmış. Sinan Akçıl, bu olay üzerine hemen orada Ebru Şallı’ya evlenme teklif etmiş ama tabii ki reddedilmiş. Özdemir’e dönmek isteyen Akçıl’ı güzel şarkıcı da reddetmiş.

A+A-

HABERE YORUM KAT