• BIST

  110.248
 • ALTIN

  155,689
 • DOLAR

  3,8262
 • EURO

  4,5259
 1. HABERLER

 2. YEREL

 3. Düzceli Öğrencilerden Kızılay'a Kan Bağışı
Düzceli Öğrencilerden Kızılaya Kan Bağışı

Düzceli Öğrencilerden Kızılay'a Kan Bağışı

Düzce'de faaliyet gösteren Uğur Dershanesi öğretmen, öğrenci ve personeli Kızılay'a kan bağışında bulundu. Uğur Dershanesi ile Kızılay Düzce Şubesi'nin ortaklaşa düzenlediği kan bağışı kampanyasına

A+A-
Düzce'de faaliyet gösteren Uğur Dershanesi öğretmen, öğrenci ve personeli Kızılay'a kan bağışında bulundu.
Uğur Dershanesi ile Kızılay Düzce Şubesi'nin ortaklaşa düzenlediği kan bağışı kampanyasına dershane öğretmenleri, personel ve öğrenciler katıldı. Kampanyada, Kızılay'a 35 ünite kan bağışı yapıldığı açıklandı. Kan bağışını yaygınlaştırmak için kurumlarla ortak çalışma yaptıklarını belirten Kızılay Düzce Şubesi yetkilileri, kan vermenin acil değil, sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurguladı. Uğur dershanesine, gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ettiler.
Amaçlarının, öğrencilere ve vatandaşlara bu konuda örnek olmak olduğunu kaydeden Uğur Dershanesi Müdürü Nihat Demirtaş, hayat kurtarmak ve insanlığa hizmet düşüncesiyle kan bağışı kampanyasına katıldıklarını ifade etti. Kan değerleri uygun ve sağlıklı olan her ferdin kan bağışında bulunması gerektiğine değinen Demirtaş, kan bağışı kampanyasına katılan tüm öğretmen, öğrenci ve personele duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.
(AY)

20.02.2013 13:51:16 TSI

HABERE YORUM KAT