1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzceli Karateciler Madalya Peşinde

Düzceli Karateciler Madalya Peşinde

Düzceli Karateciler Madalya Peşinde
A+A-

Sakarya Yenikent Spor Salonunda 29 Aralık 2012 tarihinde yapılacak olan İller arası Karate Şampiyonasında Düzce'yi temsil edecek sporcular müsabaka saatini bekliyor. Sakarya'da gerçekleştirilecek o

Sakarya Yenikent Spor Salonunda 29 Aralık 2012 tarihinde yapılacak olan İller arası Karate Şampiyonasında Düzce'yi temsil edecek sporcular müsabaka saatini bekliyor.
Sakarya'da gerçekleştirilecek olan İller arası Karate Şampiyonasına Düzce'den 26 karateci katılacak. Sporcular ellerinden gelen tüm gayreti göstererek 11 ilden yaklaşık 900 sporcunun katılması beklenen müsabakalar sonucunda Düzce ilini zirveye taşımak istediklerini ifade ettiler.
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate Antrenörü Mehmet Albayrak, "En son katıldıkları müsabakalarda 14 madalya kazandık. Bu müsabakalar sonunda bu sayıyı geçerek yılın son turnuvasında hedeflerimizi yükseltmek istiyoruz" diye konuştu.
Müsabakalara Düzce Belediye Spor, Beyköy Belediye Spor, Albayrak Spor Kulübü, Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü ve Kaynaşlı Belediye Spor Kulübü sporcuları katılacak.
(AY)

28.12.2012 11:53:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT