1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzceli Bilardocular Dünya Şampiyonasında
Düzceli Bilardocular Dünya Şampiyonasında

Düzceli Bilardocular Dünya Şampiyonasında

11-12 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Dünya Bilardo Şampiyonasına Düzce'den iki sporcu katılacak. Şampiyona esnasında Türkiye Şampiyonası da düzenlenecek. Düzceli Bilardocular Düzce'nin

A+A-
11-12 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Dünya Bilardo Şampiyonasına Düzce'den iki sporcu katılacak. Şampiyona esnasında Türkiye Şampiyonası da düzenlenecek.
Düzceli Bilardocular Düzce'nin ve Türkiye'nin adını duyurmak için Dünya Bilardo Şampiyonasına katılacak. 11-12 Şubat tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonasına Savaş Bulut ve Kazım Canbul ilimizi ve ülkemizi temsil edecek. Dünya Bilardo Şampiyonası esnasında Türkiye Şampiyonası da koşulacak. Türkiye Şampiyonasına Düzce kontenjanı açıldığı takdirde Savaş Bulut, Kazım Canbul, Hayrettin Doğusoy ve Metin Çakaloğlu Düzce'den katılacak.
Dünya Şampiyonasına katılacak olan Kazım Canbul, Düzce'de bilardo sporuna büyük ilgi olduğunu ancak yer ve malzeme konusunda sıkıntı yaşadıklarını ifade etti.
Canbul, "Bilardo sporunda başarılı olmak için sürekli antrenman yapmak gerekiyor. Ancak yeterli mekanımız bulunmuyor. Zor şartlar altında Düzce'de bilardo sporunun adını duyurmak istiyoruz. Bu spor ile özellikle gençlerimiz ilgileniyor ve onların kötü alışkanlıklardan kurtulmasını sağlayabileceğimizi düşünüyorum" diye konuştu.
(AY)

21.01.2013 14:08:52 TSI

HABERE YORUM KAT