1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce'de Satrançta Bayanlar Rüzgarı

Düzce'de Satrançta Bayanlar Rüzgarı

Düzcede Satrançta Bayanlar Rüzgarı
A+A-

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Satranç Federasyonu Düzce İl Temsilciliğinin düzenlediği Bayanlar Satranç İl Birinciliği turnuvası gerçekleştirildi. Düzce Satranç İl Temsilciliği v

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Satranç Federasyonu Düzce İl Temsilciliğinin düzenlediği Bayanlar Satranç İl Birinciliği turnuvası gerçekleştirildi.
Düzce Satranç İl Temsilciliği ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Bayanlar İl Birinciliği müsabakaları 3 gün sürdü. Çekişmeli müsabakalara sahne olan Bayanlar Satranç İl Birinciliğinde Ayşegül Şenol Can Düzce genelinde il birincisi oldu. İkinci Gizem Kutlu olurken Şule Bayraktar üçüncü olarak kupalarını Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ömer Faruk Başbuğ'un elinden aldı.
Bayanlar Satranç İl Birinciliğinde Tuba Eşmekaya dördüncü, Tülay Çeliker beşinci, Ayşegül Turhan altıncı, Şevval Bayraktar yedinci, Nur Sümeyye Saruhan sekizinci, Gülşah Birinci dokuzuncu ve Fatmanur Emir onuncu oldu.
Bayanlar İl Birinciliği müsabakalarında en küçük sporcu olan Sudenaz Kayahan ve Çağla Nehir Subaşı da onur ödülü olarak madalyalarını aldı.
(AY)

03.12.2012 14:43:55 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT