1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce'de Otobüsler Denetimden Geçti

Düzce'de Otobüsler Denetimden Geçti

Düzcede Otobüsler Denetimden Geçti
A+A-

Düzce Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüslerinin denetimi yapıldı. Düzce Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü tarafından otobüslerin rutin aylık denetimleri gerçekleştirildi. Belediye denetimli özel ha

Düzce Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüslerinin denetimi yapıldı. Düzce Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü tarafından otobüslerin rutin aylık denetimleri gerçekleştirildi.
Belediye denetimli özel halk otobüslerinin hem kalıcı konutlar hem şehir merkezi hatlarında çalışan tüm otobüsler sefer halinde iken denetlendi. Düzce Belediyesi Ulaştırma Müdürü Eyüp Can ve müdürlük sorumlu personeli tarafından otobüslerin özellikle elektronik sistemleri, araçların genel durumu, şoförlerin kılık-kıyafetleri incelendi. Denetim personeli ayrıca otobüslerin sefer halinde yolcu iletişimlerini de gözlemledi.
Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Tanyel, denetimin her ay rutin olarak gerçekleştirildiğini hatırlatarak "Toplu taşıma hizmetini gerçekleştiren özel halk otobüsleri her gün yolcu taşımaktadır. Ulaşım hizmetlerinin kendine has özellikleri vardır. Bunun için araçların sefere uygunluğu, rahatlığı, yolcu memnuniyeti belediye açısından önemlidir. Bunun için denetimlerimizi aksatmadan sürdürüyoruz" dedi.
(AY)

04.02.2013 14:40:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT