1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce'de Masa Tenisi Heyecanı Sona Erdi

Düzce'de Masa Tenisi Heyecanı Sona Erdi

Düzcede Masa Tenisi Heyecanı Sona Erdi
A+A-

Okul Sporları Federasyonu Düzce İl Temsilciliği ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Gençler Masa Tenisi Müsabakaları sona erdi. Müsabakalar sonunda kızlar ve erke

Okul Sporları Federasyonu Düzce İl Temsilciliği ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Gençler Masa Tenisi Müsabakaları sona erdi. Müsabakalar sonunda kızlar ve erkekler kategorilerinde il birincileri belirlendi.
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl temsilciği tarafından düzenlenen Gençler Masa Tenisi müsabakaları nefes kesti. Masa Tenisi müsabakalarına 14 takım katıldı. Kızlar kategorisinde Gümüşova İMKB Lisesi birinci olurken Düzce Anadolu Lisesi ikinci oldu. Cumhuriyet Anadolu Lisesi de turnuvayı üçüncü olarak bitirdi.
Masa Tenisi erkekler kategorisinde Gümüşova Lisesi birinci, Anadolu İmam Hatip Lisesi ikinci ve Cumayeri ÇPL üçüncü oldu. Kategorilerinde dereceye giren sporculara ödüllerini Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ömer Faruk Başbuğ ve okul müdürleri verdi.
Masa Tenisi Gençler kategorisinde il birincisi olan kız ve erkek takımları Düzce'yi bölge müsabakalarında temsil edecek.
(TT-AY)

15.01.2013 13:56:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT