1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Düzce'de Kar Yağışı

Düzce'de Kar Yağışı

Düzcede Kar Yağışı
A+A-

Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle Düzce'de süs havuzları dondu. Üst geçitlerin çatılarında biriken karlar ve kaldırımlar Düzce Belediyesi ekipleri tarafından müdahale edilerek temizlendi. Düzce'de

Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle Düzce'de süs havuzları dondu. Üst geçitlerin çatılarında biriken karlar ve kaldırımlar Düzce Belediyesi ekipleri tarafından müdahale edilerek temizlendi.
Düzce'de gece başlayan ve etkisini artıran kar yağışı hayatı felç etti. Sabah saatlerinde işe gidenler yürümek zorunda kaldı. Okulların tatil edilmesiyle trafikte yoğunluk azaldı. Kar yağışı sonrasında Düzce D-100 karayolu üzerinde bulunan yaya üst geçitlerin çatılarında biriken Düzce Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından temizlendi. Yine kaldırımlarda biriken karları temizlemek için Düzce Belediyesi temizlik ekipleri seferber oldu.
Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle kent merkezinde bulunan süs havuzu donarken 199 köy yolu ulaşıma kapandı. Yer yer elektrik kesintileri oluştu. Yetkililer, kar yağışı nedeniyle vatandaşları dikkatli olmaları yönünde uyardı.
(AY-HO-Y)

08.01.2013 13:37:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT