1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce'de İlginç Kazalar Mobese'de

Düzce'de İlginç Kazalar Mobese'de

Düzcede İlginç Kazalar Mobesede
A+A-

Düzce'de MOBESE kameraları kentin cadde ve bulvarlarında meydana gelen kazaları saniye saniye görüntülerken, D-100 karayolunda 3 tekerlekle ilerleyen traktör şaşırttı. Düzce'de Mobil Elektronik Siste

Düzce'de MOBESE kameraları kentin cadde ve bulvarlarında meydana gelen kazaları saniye saniye görüntülerken, D-100 karayolunda 3 tekerlekle ilerleyen traktör şaşırttı.
Düzce'de Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarınca kaydedilen görüntüler, kazaların nasıl yaşandığını gözler önüne serdi.
Öztürkler Kavşağı'nda bir minibüs ise kuralları hiçe sayarak kendisine yanan kırmızı ışığa aldırış etmeden araçların arasına dalıyor.
Rüzgarın azizliği sonucunda yola yuvarlanan çöp kovasına çarpmak istemeyen sürücü aracı ile durunca arkadan gelen araç ise duramayarak yakin takip etmesi sonucunda çarpıyor.
Yine Düzce kent merkezinde kuralları hiçe sayan bir sürücü ters yöne görerek uzun bir süre bu şekilde yol alıyor. Kendisini uyaranlara aldırış etmeden bir de üstüne üstelik selektör yaparak yol isteyip yoluna devam ediyor.
Kameralara kazaların yanı sıra ilginç görüntüler de yansıyor. Yine kent merkezinde bir iş yerinin tabelasına kafa atan şahıs ardından korkuluklara vurarak zarar vermeye çalışıyor. MOBESE kameralarından durumu takip eden polis ekipleri olay yerine polis göndererek duruma müdahale ediyor.
Kameralara yansıyan en ilginç olay ise 3 tekerlekli traktör. Uluslararası bir yol olan D-100 karayolunda tek tekerleği olmadan ilerleyen traktör, "Burası Türkiye" dedirten bir görüntü oluşturdu.
(AY-GS-Y)

29.12.2012 14:38:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT