1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce'de Hukuk Camiası Tayin Ve Terfide Bir Araya Geldi

Düzce'de Hukuk Camiası Tayin Ve Terfide Bir Araya Geldi

Düzcede Hukuk Camiası Tayin Ve Terfide Bir Araya Geldi
A+A-

Düzce'de görev yapan Savcı Gökmen Girgin ile eşi Hakim Ayşe Nohotçu Girgin'in tayini Ankara'ya çıkarken yine Düzce'de görev yapan Savcı Mehmet Ayaz'da 1. sınıfa ayrıldı. Düzce'de hukuk camiası tayi

Düzce'de görev yapan Savcı Gökmen Girgin ile eşi Hakim Ayşe Nohotçu Girgin'in tayini Ankara'ya çıkarken yine Düzce'de görev yapan Savcı Mehmet Ayaz'da 1. sınıfa ayrıldı.
Düzce'de hukuk camiası tayin ve terfi için düzenlenen yemekte bir araya geldi. Düzce'de görev yapan Savcı Gökmen Girgin Adalet Bakanlığı Kanunlar Genel Müdürlüğüne Tetkik Hakim olurken eşi Hakim Ayşe Nohutçu Girgin ise Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğüne Tetkik Hakim olarak tayin oldu. Yine Düzce'de Savcı Mehmet Ayaz birinci sınıfa ayrıldı.
Coşkun Yemekte düzenlenen yemeğe Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Düzce Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Hakim Faruk Şener, Düzce Baro Başkanı Avukat Ali Dilber, hakim, savcılar, avukatlar ile adliye çalışanları ve aileleri katıldı.
Tayini çıkan ve terfi olanlara teşekkür belgesi ve plaket verilirken Ramazan Solmaz, Faruk Şener ve Ali Dilber, tayini çıkan ve terfi alanları tebrik ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.
(AY)

14.01.2013 16:04:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT