1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce'de Esrarengiz Koku

Düzce'de Esrarengiz Koku

Düzcede Esrarengiz Koku
A+A-

Düzce'nin İstanbul Caddesinde iki işyerinde yaşanan 24 kişinin hastaneye kaldırılmasına neden olan kokuyla ilgili bir bulguya rastlanmadı. Konuyla ilgili Sivil Savunma, Dergaz ekipleri iki işyerinde i

Düzce'nin İstanbul Caddesinde iki işyerinde yaşanan 24 kişinin hastaneye kaldırılmasına neden olan kokuyla ilgili bir bulguya rastlanmadı. Konuyla ilgili Sivil Savunma, Dergaz ekipleri iki işyerinde inceleme yaptı.
Düzce'nin İstanbul Caddesinde öğle saatlerinde iki işyerinde tespit edilemeyen kokudan etkilenen 24 kişi, ambulansla hastaneye kaldırılıp yapılan kontrollerden sonra taburcu edildi.
Düzce Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'ne saat 12.00 civarında gelen ihbar neticesinde ilimiz merkezi İstanbul Caddesi üzerinde iki işyerinde tespit edilemeyen bir gaz sebebiyle 24 kişi hastanelere sevk edilmiş olup kontrollerinin ardından taburcu edilmiştir. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü ve Dergaz ekiplerinin yanı sıra Sakarya Sivil Savunma Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü uzman ekiplerinin tespit çalışmaları sona ermiş olup herhangi bir olumsuz bulguya rastlanmamıştır" denildi.
(AY-İÇ-HO-Y)

11.02.2013 17:24:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT