1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce'de Eğitimde Fatih Projesi

Düzce'de Eğitimde Fatih Projesi

Düzcede Eğitimde Fatih Projesi
A+A-

Düzce'de "Eğitimde Fatih Projesi Teknoloji ve Liderlik Forumu kurslarının birincisi Anadolu Lisesinde yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün Eğitimde F

Düzce'de "Eğitimde Fatih Projesi Teknoloji ve Liderlik Forumu kurslarının birincisi Anadolu Lisesinde yapıldı.
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün Eğitimde Fatih Projesi Teknoloji ve Liderlik Eğitimi Kursu örgün ve yaygın eğitim kurumlarında görev yapan eğitim yöneticileri ve il eğitim denetmenlerine yönelik olarak Düzce Anadolu Lisesinde yapıldı.
Düzce'deki ortaöğretim kurumlarının müdürleri ve müdür başyardımcılarının katıldığı kurs 3 gün sürdü. Kurs sonunda belge töreni düzenlendi.
Eğitimde Fatih Projesi kapsamında, bilişim teknolojilerinin okullarda etkin kullanılmasını sağlamak, eğitim yöneticilerine kurumlarında teknoloji destekli çalışma yapma alışkanlığı ve üst düzey düşünme becerilerini geliştirerek, teknoloji odaklı problem çözme yeteneği kazandırmak ve sosyal medyanın dünyada ve Türkiye' de kullanımı ve etkilerini inceleyerek anlama ve yorumlama konusundaki becerilerini geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen kursların devam edeceği belirtildi.
(AY)

10.12.2012 15:34:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT