1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce'de 19 Bin Civciv Yanarak Telef Oldu

Düzce'de 19 Bin Civciv Yanarak Telef Oldu

Düzcede 19 Bin Civciv Yanarak Telef Oldu
A+A-

Düzce'nin Çakırlar Mahallesinde, Emin Toroman'a ait tavuk besi çiftliğinde sabah saatlerinde yangın çıktı. Çıkan yangında 19 bin civciv telef olurken bazı civcivler yaralı kurtuldu. Çakırlar Mahalles

Düzce'nin Çakırlar Mahallesinde, Emin Toroman'a ait tavuk besi çiftliğinde sabah saatlerinde yangın çıktı. Çıkan yangında 19 bin civciv telef olurken bazı civcivler yaralı kurtuldu.
Çakırlar Mahallesinde, Emin Toroman'a ait tavuk besihanesinde sabah erken saatlerde yangın çıktı. Yangını gören vatandaşlar itfaiye ekiplerine haber verdi. Tavuk besihanesinin içerisinin strafor (köpük) kaplı olmasından dolayı yangın besihanenin her yanını sardı. İtfaiye ekipleri gelinceye kadar vatandaşlar çeşme hortumu ile müdahale etmeye çelişti. Bu sırada çevre evlerde kalanlar vatandaşların bağırması ile aşağı indi. Düzce Belediyesi itfaiye ekiplerinin yoğun çabasına rağmen civcivler telef olmaktan kurtulamadı. Yangında bazı civcivlerin yaralı olarak kümesten dışarı çıktığı görüldü. İtfaiyenin yoğun çabası sonucu yangın söndürüldü. Büyük maddi hasarın meydana geldiği yangını gören bir vatandaş, "Bir anda tutuştu ve yanmaya başladı. 5 dakikada her yeri alevler sardı" dedi. Yangının çıkış nedeni henüz tespit edilmezken 20 günlük 19 bin civcivin telef olduğu bildirildi.
Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.
(AY-HO-Y)

23.01.2013 09:46:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT