1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce İl Özel İdaresi Yol Ağı 4 Kilometre Uzadı Düzce

Düzce İl Özel İdaresi Yol Ağı 4 Kilometre Uzadı Düzce

Düzce İl Özel İdaresi Yol Ağı 4 Kilometre Uzadı  Düzce
A+A-

Düzce'nin Yığılca ilçesine bağlı Hoca ve Karakaş köyleri arasındaki 4 bin metre bağlantı yolu Özel İdare yol ağı envanterine alındı. Konu İl Genel Meclisinin Ocak ayı toplantıları 5. birleşiminde g

Düzce'nin Yığılca ilçesine bağlı Hoca ve Karakaş köyleri arasındaki 4 bin metre bağlantı yolu Özel İdare yol ağı envanterine alındı.
Konu İl Genel Meclisinin Ocak ayı toplantıları 5. birleşiminde gündeme geldi. Yol Ağı Tespit Komisyonu ile Köye Yönelik Hizmetler ve Tarım Komisyonu tarafından hazırlanan ortak rapor Komisyon Başkanı İsmail Akalın tarafından meclise sunuldu.
Raporda "Söz konusu yerde yapılan inceleme neticesinde Yığılca'ya bağlı Hoca ve Karakaş köyleri arasında faaliyeti devam eden bağlantı yolunun, Yaylatepe, Yoğunpelit, Mengen, Karakaş köylerinde Hoca köyüne ulaşabilmesi için en az 15 kilometre yol gitmesi gerekmektedir. Hoca ve Karakaş köyleri arasındaki yol Hoca Köyü İlköğretim Okuluna ulaşımda en kısa mesafede bir yol olduğu tespit edilmiş olup, 4 bin metre yolun İdare yol ağı envanterine alınması komisyonumuzca uygun görülmüştür" denildi. Rapor meclis üyeleri tarafından onaylandı.
(AY)

12.01.2013 12:06:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT