1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce İl Genel Meclis Üyesi Bilgin'den Açıklama

Düzce İl Genel Meclis Üyesi Bilgin'den Açıklama

Düzce İl Genel Meclis Üyesi Bilginden Açıklama
A+A-

Düzce İl Genel Meclisi'nde Ocak ayında yapılan seçimler sonucunda seçilen Denetim Komisyonu'nun İbrahim Bilgin başkanlığında çalışmalarını sürdürülyor. İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Bilgin yaptığı

Düzce İl Genel Meclisi'nde Ocak ayında yapılan seçimler sonucunda seçilen Denetim Komisyonu'nun İbrahim Bilgin başkanlığında çalışmalarını sürdürülyor.
İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Bilgin yaptığı basın açıklamasında, "İbrahim Bilgin, Sinan Aydın, İbrahim Canpolat, Harun Veziroğlu ve Ahmet Turan'dan oluşan komisyon, İl Özel İdaresinin 2012 yılında yapılan iş ve işlemlerini incelemektedir. Komisyon çalışma takvimi içerisinde ilçeleri dolaşarak, yapılan işleri de yerinde inceleme fırsatı buluyor. Daha önce Akçakoca, Gümüşova ve Cumayeri'nde ki incelemelerini tamamlayan komisyon 6 Ocak 2013 Çarşamba günü de Kaynaşlı ilçemizde ziyaretlerde bulundu. Gidilen ilçelerde, Kaymakamlık, Özel İdare İlçe Müdürlükleri, Köylere Hizmet Getirme Birlikleri ziyaret edilip, görüşmelerde bulunulduktan sonra, İlçe Belediye Başkanlıklarına da nezaket ziyaretlerinde bulunularak görüş alışverişlerin de bulunulmaktadır" dedi.
(TT-AY-UU)

07.02.2013 12:34:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT