1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce İgm 2013 Yılı İlk Toplantısını Yaptı

Düzce İgm 2013 Yılı İlk Toplantısını Yaptı

Düzce İgm 2013 Yılı İlk Toplantısını Yaptı
A+A-

Düzce İl Genel Meclisi (İGM) 2013 yılı Ocak ayı ilk toplantısı 12 gündem maddesini görüşmek üzere toplandı. İGM 2013 yılının ilk toplantısı Meclis Başkanı Muzaffer Bülbül başkanlığında yapıldı. Açı

Düzce İl Genel Meclisi (İGM) 2013 yılı Ocak ayı ilk toplantısı 12 gündem maddesini görüşmek üzere toplandı.
İGM 2013 yılının ilk toplantısı Meclis Başkanı Muzaffer Bülbül başkanlığında yapıldı. Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda katip üye Harun Veziroğlu tarafından bir önceki karar özetlerini kapsayan tutanak okunarak karara bağlandı.
İl Özel İdaresi'nde 2013 yılında kadro karşılığı sözleşmeli personel olarak çalıştırılacak şehir plancısının ücretinin belirlenmesi maddesi görüşülmek üzere Plan Bütçe Komisyonuna sevk edildi. MHP Gurup Başkanı Ahmet Turhan, yeni alınacak olan Şehir Plancısının çok yerinde bir karar olduğunu belirterek "Şehir plancısının köylerimize büyük katkısı olacağına inanıyorum" dedi.
2013 yılında imar uygulamalarında alınacak hizmet bedelinin görüşülmesi talebi Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi.
İhtiyaç sahibi vatandaşlara nakdi ve ayni yardımların karar bağlandığı il ve ilçelerde kurulu buluna SYDV mütevelli heyetlerin oluşumunda görev alacak hayırsever vatandaşların belirlenmesi maddesi görüşülmek üzere Muhtelif işler Komisyonuna gönderildi.
(AY)

02.01.2013 14:48:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT