1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce Fen Lisesi Voleybola İmzasını Attı

Düzce Fen Lisesi Voleybola İmzasını Attı

Düzce Fen Lisesi Voleybola İmzasını Attı
A+A-

Okul Sporları Federasyonu Düzce İl Temsilciliği ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Genç Kızlar Voleybol müsabakaları sonunda Fen Lisesi rakibini 3-0 yenerek şamp

Okul Sporları Federasyonu Düzce İl Temsilciliği ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Genç Kızlar Voleybol müsabakaları sonunda Fen Lisesi rakibini 3-0 yenerek şampiyon oldu.
Okul Sporları federasyonu ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Genç Kızlar Voleybol müsabakaları sona erdi. 18 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirilen final mücadelelerinde Cumhuriyet Anadolu Lisesi üçüncü oldu.
Final müsabakasında ise Düzce Fen Lisesi ile Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi karşılaştı. Final müsabakasında Fen Lisesi rakibini 3-0 yenerek İl birincisi olarak Düzce'yi bölge gruplarında temsil etmeye hak kazandı.
Genç Kızlar Voleybol Müsabakalarında dereceye giren takımlara ödüllerini Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran verdi.
(AY)

18.01.2013 12:35:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT