1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce Doğan Spor Kulübü Yine Madalyaları Topladı

Düzce Doğan Spor Kulübü Yine Madalyaları Topladı

Düzce Doğan Spor Kulübü Yine Madalyaları Topladı
A+A-

Bolu ilinde gerçekleştirilen Kick Boks Bölge Şampiyonasında Doğan Spor Kulübü sporcuları 7 madalya ile geri döndü. Bolu'da düzenlenen Kick Boks Bölge Şampiyonasına 13 sporcu ile katılan Doğan spor

Bolu ilinde gerçekleştirilen Kick Boks Bölge Şampiyonasında Doğan Spor Kulübü sporcuları 7 madalya ile geri döndü.
Bolu'da düzenlenen Kick Boks Bölge Şampiyonasına 13 sporcu ile katılan Doğan spor kulübü 7 sporcu ile madalyaya uzandı. Kick Boks Bölge Şampiyonasına Ankara, Konya, Eskişehir, Sakarya, Bolu ve Düzce illeri katıldı. Düzce'den Doğan Spor Kulübü Kick Boks ekibi 13 sporcusu ile katılarak 7 derece kazandı.
Şampiyonada, Eray İpekdal birinci, Elif Pekdemir ikinci, Sefa Saraç ikinci, Çise Altıok üçüncü, Melih Gültekin üçüncü, Ufuk Şahhutoğulları üçüncü, Oğuzhan Bektaş üçüncü olarak dereceleri elde etti.
Doğan Spor Kulübü Antrenörü Aslan Doğan, "Şampiyonaya büyük şehirlerin katılımı renk kattığı gibi tecrübeli sporcularında gelmesini sağlamıştır. 20 Aralıktaki Türkiye şampiyonası öncesi katılmamız sporcularımıza büyük tecrübeler kazandırdığını ve başarılarımızın da arttığını görüyoruz. İleriki zamanlarda ilimize Kick boks şampiyonası getirmek istiyoruz. Çünkü Kick boksun tanıtılması daha fazla sporcular kazanmamızı sağlayacaktır" ifadelerini kullandı.
(AY)

10.12.2012 15:23:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT