1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce Belediyesi Bilgi Yarışması Başlıyor

Düzce Belediyesi Bilgi Yarışması Başlıyor

Düzce Belediyesi Bilgi Yarışması Başlıyor
A+A-

Düzce Belediyesi tarafından organize edilen ve geleneksel hale getirilen Merkez İlköğretim Okulları Arası Genel Kültür ve Bilgi Yarışması'nın başlama tarihi belli oldu. Bu yıl 8'incisi gerçekleştirile

Düzce Belediyesi tarafından organize edilen ve geleneksel hale getirilen Merkez İlköğretim Okulları Arası Genel Kültür ve Bilgi Yarışması'nın başlama tarihi belli oldu. Bu yıl 8'incisi gerçekleştirilecek olan yarışma 20 Şubat tarihinde Gençlik Merkezi'nde başlayacak.
Düzce Belediyesi ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen ve Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Merkez İlköğretim Okulları Arası Genel Kültür ve Bilgi Yarışması için önce birinci ve ikinci grupta belirlenen okullar yarışacak. Bunun için ilk aşamada birinci grupta bulunan Necmi Hoşver, 19 Mayıs, Fatih ve Azmimilli ilköğretim okulları, ikinci aşamada ise ikinci grupta yer alan Eski Mengencik, 23 Nisan, Gazi Mustafa Kemal, Rıza Malatyalı İlköğretim okulları yarışacak. Düzce Gençlik Merkezi'nde yapılacak olan yarışmanın birinci grup okulları saat 14.00'de, ikinci grup okulları ise saat 15,00'de yarışacak. Genel Kültür ve Bilgi Yarışması 5 Mart tarihinde tamamlanacak.
(AY)

14.02.2013 11:51:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT