1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce Belediyesi Bilgi Yarışması Başladı

Düzce Belediyesi Bilgi Yarışması Başladı

Düzce Belediyesi Bilgi Yarışması Başladı
A+A-

Düzce Belediyesi tarafından organize edilen ve geleneksel hale getirilen Merkez İlköğretim Okulları Arası Genel Kültür ve Bilgi Yarışması'nın birinci turu tamamlandı. Gençlik Merkezi'nde yapılan yarış

Düzce Belediyesi tarafından organize edilen ve geleneksel hale getirilen Merkez İlköğretim Okulları Arası Genel Kültür ve Bilgi Yarışması'nın birinci turu tamamlandı. Gençlik Merkezi'nde yapılan yarışmanın birinci turunda Fatih İlköğretim ve 23 Nisan İlköğretim Okulları ikinci tura çıktı.
Düzce Belediyesi ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen ve Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Merkez İlköğretim Okulları Arası Genel Kültür ve Bilgi Yarışması için önce birinci ve ikinci grupta belirlenen okullar yarıştı. Bunun için ilk aşamada birinci grupta bulunan Necmi Hoşver, 19 Mayıs, Fatih ve Azmimilli ilköğretim okulları, ikinci aşamada ise ikinci grupta yer alan Eski Mengencik, 23 Nisan, Gazi Mustafa Kemal, Rıza Malatyalı İlköğretim okulları yarıştı. Heyecan içinde geçen yarışmada, birinci grupta Fatih İlköğretim okulu ikinci grupta ise 23 Nisan İlköğretim okulları ikinci tura çıkan okullar oldu.
(AY)

20.02.2013 18:00:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT