1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce Belediye Başkanı Bayram Sakarya'da Pazaryerinde İncelemelerde Bulundu

Düzce Belediye Başkanı Bayram Sakarya'da Pazaryerinde İncelemelerde Bulundu

Düzce Belediye Başkanı Bayram Sakaryada Pazaryerinde İncelemelerde Bulundu
A+A-

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram Sakarya'nın Adapazarı İlçesi'nde bulunan Katlı Pazar yerini ziyaret etti. Başkan Bayram ziyaretinde Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffe

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram Sakarya'nın Adapazarı İlçesi'nde bulunan Katlı Pazar yerini ziyaret etti.
Başkan Bayram ziyaretinde Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı eşlik etti.
Düzce'de yapılması planlanan Pazar projesi nedeniyle Adapazarı Katlı Pazaryerinde incelemelerde bulununan Başkan Bayram, "Bugün Sakarya'ya pazar yerinde birkaç gözlem yapmaya geldik. Buraya gelirken DESOB Başkanımız, Sebzeciler Meyveciler Odası Başkanımız ve Seyyar Pazarcılar Odası başkanlarımız ile geldik. Burada ki amacımız yeni çıkan hal yasası ve Pazar yerleri düzenlemelerine ilişkin pazar yerlerinde bir rehabilitasyon gereği ortaya çıktı. Hem bu maksatla Düzce dışındaki bazı pazar yerlerini görelim hem oradaki fonksiyonlar nelerdir, çalışma mantığı nelerdir, hem Düzce'deki pazar yerlerinde ki eksiklerin daha iyi tespit edelim ve yeni yapmayı düşündüğümüz pazar yerleri ile ilgili yatırımları önümüze bir vizyon koymayı çalışıyoruz. Bu anlam da pazar yerlerin de esnafların temsilcisi olan başkanlarımız ile geldik. Burada böyle bir ziyaret gerçekleştiriyoruz" dedi. Başkan Bayram yaptığı incelemelerin ardından Sakarya'dan ayrıldı.
(RKO-RKO)

04.01.2013 17:10:06 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT