1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düzce Atletizimde "biz De Varız" Dedi

Düzce Atletizimde "biz De Varız" Dedi

Düzce Atletizimde biz De Varız Dedi
A+A-

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm takımı Adana'da gerçekleştirilen Kulüpler arası Kros Ligi elemelerinde 2 takımla finallere kaldı. Adana'da gerçekleştirilen Kros Ligi müsabakal

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm takımı Adana'da gerçekleştirilen Kulüpler arası Kros Ligi elemelerinde 2 takımla finallere kaldı.
Adana'da gerçekleştirilen Kros Ligi müsabakalarında Düzce Atletizm takımdan iki takım finallere kalarak "Biz de varız" dedi. Bin 600 sporcunun katıldığı kros ligine Düzce'den 4 takım 2 ferdi olmak üzere 19 sporcu katıldı. 16 yaş altı A erkek kategorisinde 220 sporcu ve 50 takım arasından Düzce Gençlik Spor takımı 15. olarak finallere kaldı.
16 Yaş Altı B Kız kategorisinde 177 sporcu ve 42 takım arasından Düzce Gençlik Spor 11. Olarak yine finallere katılmaya hak kazandı.
16 Yaş Altı B Erkek kategorisinde 18 sporcu ve 41 takım arasından Düzceli atletler 22. Olarak finale kalma şansını yitirirken Yıldız Erkek kategorisinde 190 sporcu ve 40 takım arasından Düzceli atletler 20. olarak finallere kalamadı.
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Antrenörü Meral Şahin, "Atletlerimizle 11 ay boyunca iyi çalıştık. Türkiye'nin dört bir yanından gelen çok büyük bir yarışmaya katıldık ve atletlerimiz tüm kategorilerde en az yüzde 50'lik başarı sağladı. Kısa sürece büyük bir başarı sağlayarak 2 takımla finallere gideceğiz. İlk defa böyle bir yarışmaya gittik ve gerçekten çok tecrübeli takımlarla yarıştık. Dolayısıyla atletlerimiz büyük tecrübe kazandılar ve biz de atletizmde varız dediler" ifadelerini kullandı.
(AY)

14.01.2013 13:31:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT