1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düsiad'tan Bilgilendirme Toplantısı

Düsiad'tan Bilgilendirme Toplantısı

Düsiadtan Bilgilendirme Toplantısı
A+A-

Düzce Sanayici İş Adamları Derneği (DÜSİAD) tarafından genç girişimcilere sunulan imkanlar konulu toplantı yapıldı. DÜSİAD Plazada Genç DÜSİAD tarafından düzenlenen toplantı geniş katımla yapıldı.

Düzce Sanayici İş Adamları Derneği (DÜSİAD) tarafından genç girişimcilere sunulan imkanlar konulu toplantı yapıldı.
DÜSİAD Plazada Genç DÜSİAD tarafından düzenlenen toplantı geniş katımla yapıldı. DÜSİAD Genel Sekreteri Nuri Türk, 2013 yılında dernek olarak genç girişimcilere sunulan imkanlar başlığı adı altında bir çok etkinliğe imza atılacağını söyledi.
Genç DÜSİAD Başkanı Ömer Gaydanoğlu, Genç DÜSİAD olarak genç girişimcilere faydalı olmak için bir dizi etkinlik yapacaklarını belirterek, "Fonlar, yatırımlar, bankacılık, Muhasebe, Ticaret Kanunu, İş Sağlığı ve güvenliği konu başlıklı toplantılar yaparak sizleri bilgilendireceğiz. Umarım faydalı olur" dedi.
Konuşmaların ardından Avrupa Yatırım Ajansı Genel Müdürü Erkan Akkaş tarafından marka tescili, yurt dışı marka tescili, patent faydalı model tescili, sertifikalı eğitim programları, coğrafi işaretler, barkod tescili ve telif hakkı konularında bilgiler verdi. Toplantı soru cevap bölümü ile devam etti.
(AY)

17.01.2013 13:54:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT