1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Düş Sokağı Sakinleri Kayseripark'a Gelecek

Düş Sokağı Sakinleri Kayseripark'a Gelecek

Düş Sokağı Sakinleri Kayseriparka Gelecek
A+A-

Düş Sokağı, Yaşadıkça ve Üç albümleriyle gönüllere taht kuran Düş Sokağı Sakinleri Grubu, 22 Aralık Cumartesi Günü, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde hayranlarıyla buluşacak. Murat Çelik

Düş Sokağı, Yaşadıkça ve Üç albümleriyle gönüllere taht kuran Düş Sokağı Sakinleri Grubu, 22 Aralık Cumartesi Günü, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde hayranlarıyla buluşacak.
Murat Çelik ve Murat Yılmazyıldırım'dan oluşan Düş Sokağı Sakini Grubu, 22 Aralık Cumartesi Günü saat 16.00'da Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde sevenleriyle buluşacak. Kayseri Park'ta gerçekleşecek olan büyük buluşmada Çelik ve Yılmazyıldırım, Düş Sokağı, Yaşadıkça ve Üç albümlerinde yer alan en sevilen şarkılarını seslendirecek. Hayranlarıyla bol bol fotoğraf da çektirecek olan grup üyeleri, imza da dağıtacak.
Hüzün Kovan Kuşu, Sevdan Bir Ateş, Masallarım Biter adlarını taşıyan şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran Düş Sokağı Sakini'nin, Kayseri Park'ta düzenlenecek imza gününe hayranlarının yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.
(SK)

19.12.2012 13:01:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT