1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dursunbey Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı Hüdayi Demirhan Balıkesir

Dursunbey Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı Hüdayi Demirhan Balıkesir

Dursunbey Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı    Hüdayi Demirhan    Balıkesir
A+A-

Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliğinin olağan bütçe görüşmeleri yapıldı. Dursunbey Köylere Hizmet Götürme Birliği Aralık ayı olağan bütçe görüşme toplantısı, Dursunbey Öğr

Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliğinin olağan bütçe görüşmeleri yapıldı.
Dursunbey Köylere Hizmet Götürme Birliği Aralık ayı olağan bütçe görüşme toplantısı, Dursunbey Öğretmen evi toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya Birlik Başkanı ve Dursunbey Kaymakamı Yaşar Aksanyar, Birlik Genel Sekreteri Fikri Conker, İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Seçal ve Üzeyir Sali ile çok sayıda köy muhtarı katıldı. Toplantının başında iki haftalık iznin ardından görev başı yapan Dursunbey Kaymakamı Yaşar Aksanyar, kış aylarının gelmesi ile soğuyan havalarda dışarıda kalmak zorunda kalan vatandaşlara dikkat çekti. Faaliyet raporunun ibrazının ardından birliğin 2013 yılı tahmini gelir gider bütçesi okundu. 3 milyon 542 bin TL olarak tahmin edilen 2013 gelir bütçesi gider bütçesi ile de aynı oranda belirlendi. 3 milyon 542 bin TL olarak belirlenen gelir gider bütçesi de oylamanın ardından kabul edildi.
Bu toplantının ardından ise sosyal yardımlaşma mütevelli heyeti seçimine geçildi. 13 kişilik mütevelli heyetinin oluşturulduğu toplantının ardından Kaymakam ve Birlik Başkanı Yaşar Aksanyar katılımcılara teşekkür etti.
(HD-YS)

10.12.2012 17:39:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT