1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dursunbey Emniyeti Yaya Sokak Devriyesi Başlattı

Dursunbey Emniyeti Yaya Sokak Devriyesi Başlattı

Dursunbey Emniyeti Yaya Sokak Devriyesi Başlattı
A+A-

Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçe merkezindeki mahalle ve sokak aralarında gece yarısı yaya devriye uygulaması başlattı. Dursunbey İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç'ın

Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçe merkezindeki mahalle ve sokak aralarında gece yarısı yaya devriye uygulaması başlattı.
Dursunbey İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç'ın talimatı ile başlatılan Yaya Sokak Devriyesi uygulaması ile yaşanabilecek asayiş olaylarının önüne geçilmesinin planlandığı bildirildi. Mobil devriyelerle beraber başlatılan yeni yaya polis devriyeleri ile geceleyin güvenliğin en üst seviyeye çıkartılması hedefleniyor. İlçe merkezindeki 8 mahallede gece saatlerinde girilmedik sokak bırakmayan Dursunbey polisi, özellikle hırsızlık olaylarına karşı da mahalle ile çarşı merkezinde güvenlik önlemlerini arttırdı. 24 saat kamera sistemi ile takip edilen Dursunbey çarşı merkezinde yaya ve araç devriyesi atan polis ekipleri gece saatlerinde sokaklarda bulunan şüphelilerle ilgili kimlik sorgulaması yapıyor. Dursunbey İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, oluşabilecek olayların önceden alınan tedbirler ile engellenebileceğini belirterek bu uygulamayı kararlılık ile sürdüreceklerini belirtti. Dursunbey'de yaşayan vatandaşların şüpheli durumlarda hemen 155 polis ihbar hattını aramasını isteyen Kılıç, asayiş olaylarını minimuma indirmek için ne gerekiyorsa yapacaklarını bildirdi.
(HD-YU)

06.12.2012 17:09:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT