1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dursun Ali Erzincanlı Çankırı'da

Dursun Ali Erzincanlı Çankırı'da

Dursun Ali Erzincanlı Çankırıda
A+A-

Çankırı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte sahne alan şair Dursun Ali Erzincanlı, Çankırılılara unutulmaz bir gece yaşattı. Çankırı Belediyesi Hanım Lokalleri ev sahipliğinde, Hasan Fehmi

Çankırı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte sahne alan şair Dursun Ali Erzincanlı, Çankırılılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Çankırı Belediyesi Hanım Lokalleri ev sahipliğinde, Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda gerçekleşen programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Programa Vali Vahdettin Özcan ve eşi Leyla Özcan, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Emniyet Müdürü Ali Murat Dağlı ve eşi Nurten Dağlı, İl Müftüsü Arslan Türk, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti yöneticileri katıldı.
Cemalettin Ferruh Kur'an Kursu Müdürü Osman Uslu tarafından okunan Kur'an-ı Kerim tilaveti ile açılan program, Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisi üyelerinden Recep Cihan Yeniköse'nin okuduğu Naat-ı Şerif ile devam etti.
Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Dursun Ali Erzincanlı, Hz. Muhammed'in (SAV) hayatından kesitler sunarak, seslendirdiği kaside, naat ve şiirlerle katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı. Katılımın yüksek olduğu etkinlikte vatandaşlar Erzincanlı'ya büyük ilgi gösterdi.
Program sonunda Belediye Başkanı İrfan Dinç, Dursun Ali Erzincanlı'ya çiçek, plaket ve çeşitli hediyeler takdim etti.
(MT-BÖ)

11.01.2013 17:16:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT