1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Durakta Taciz Karakolda Sona Erdi

Durakta Taciz Karakolda Sona Erdi

Durakta Taciz Karakolda Sona Erdi
A+A-

İzmit'in Ömer Türkçakal Bulvarı'ndaki durakta evine gitmek için otobüs bekleyen genç kızın yanına aracıyla gelerek tacizde bulunan bir kişi, polis tarafından gözaltına alındı. Outlet Center mevkiin

İzmit'in Ömer Türkçakal Bulvarı'ndaki durakta evine gitmek için otobüs bekleyen genç kızın yanına aracıyla gelerek tacizde bulunan bir kişi, polis tarafından gözaltına alındı.
Outlet Center mevkiindeki durakta evine gitmek için otobüs bekleyen 22 yaşındaki B.T'nin yanında bir araç durdu. Araçtan inen Uğur C (22) isimli şahıs, B.T isimli kızın yanına giderek kendisinden hoşlandığını ve arkadaş olmak istediğini söyledi. Neye uğradığını şaşıran B.T'nin ağzını kapatarak öpmeye çalışan Uğur C, B.T'nin çığlık atmasıyla olay yerinden arabasıyla kaçtı. Olaydan sonra B.T, Saraybahçe Polis Merkezi'ne giderek Uğur C'den şikayetçi oldu. Araç plakasından yola çıkan İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekibi, Uğur C'yi İnönü Caddesinde yakaladı. Uğur C'nin ifadesinde taciz olayını reddettiği, B.T'ye sadece arkadaşlık teklif ettiğini söylediği öğrenildi. Daha önce benzer suçlardan çok sayıda kaydı bulunan Uğur C, adliyeye sevk edildi.
(NA-MA-HO-Y)

28.01.2013 11:32:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT