1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dur İhtarına Uymayan Araçtan 2 Buçuk Kilo Esrar Çıktı

Dur İhtarına Uymayan Araçtan 2 Buçuk Kilo Esrar Çıktı

Dur İhtarına Uymayan Araçtan 2 Buçuk Kilo Esrar Çıktı
A+A-

Kartepe Akmeşe Sapağı mevkiinde polisin dur ihtarına uymayarak kaçan ve daha sonra durdurulan bir araç içinde yapılan aramada yaklaşık 2 buçuk kilogram toz esrar maddesi ele geçirildi. Konuyla alakalı

Kartepe Akmeşe Sapağı mevkiinde polisin dur ihtarına uymayarak kaçan ve daha sonra durdurulan bir araç içinde yapılan aramada yaklaşık 2 buçuk kilogram toz esrar maddesi ele geçirildi. Konuyla alakalı olarak iki kişi gözaltına alındı.
Kartepe Akmeşe Sapağında uygulama yapan Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri durdurdukları bir araç içinde yaptıkları aramada 2 buçuk kilogram esrar maddesi ele geçirdi. Alınan bilgiye göre akşam saatlerinde Akmeşe Sapağında uygulama yapan ekipler 34 plakalı bir aracı durdurmak istedi. Polislerin dur ihtarına uymayarak kaçmaya başlayan araç, polis ekipleri ile yaşanan kısa süreli kovalamacanın ardından durduruldu. Araçta yapılan aramada yaklaşık 2 buçuk kilo toz esrar maddesi ele geçirildi. Bunun üzerine araçtaki M.Ç., H.G. ve B.G. isimli 3 kişi gözaltına alındı. Şahıslar sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.
(NA-MA-Y)

01.02.2013 16:47:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT