1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Dünyayı Birleştiren Thy, Emıtt Fuarında

Dünyayı Birleştiren Thy, Emıtt Fuarında

Dünyayı Birleştiren Thy, Emıtt Fuarında
A+A-

Türk Hava Yolları (THY), Türkiye'nin en büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)'nın ana sponsorluğunu üstlendi. Binlerce yerli ve yabancı misafirin akın etti

Türk Hava Yolları (THY), Türkiye'nin en büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)'nın ana sponsorluğunu üstlendi. Binlerce yerli ve yabancı misafirin akın ettiği fuarda stant açan THY, yerli ve yabancı misafirleri bilgilendirerek, Türkiye'nin tanıtımına büyük katkı sağlıyor.
Türkiye'ye dünyanın kapılarını açan Türk Hava Yolları (THY), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 17'si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)'nın ana sponsorluğunu üstlendi. 70 ülkeden 4 bin 500 katılımcının stant açtığı fuarda katılan THY, açtığı stantta yerli ve yabancı ziyaretçilere ulaşım ağları konusunda bilgilendirerek, Türkiye'nin tanıtımına büyük katkı sağlıyor.
Türk Hava Yolları (THY) Selanik Müdürü Utku Yazan, fuarın Türkiye'yi tanıtmak açısından büyük bir fırsat olduğunu belirterek, "Gün geçtikçe hem Türk hava Yolları hem de ülkemiz dünyada ciddi anlamda bir tanıtım atağı yapmaktadır. Geçen senelerde de EMİTT'e katılmıştık, ama ciddi manada ilk olmasına rağmen ciddi bir ziyaretçi akını var. Hem yurt içinden hem yurt dışından ziyaretçi olması bizi sevindiriyor. Selanik bölgesinde yaptığımız çalışmalar neticesinde bölgenin tanıtımına değinerek bu fuarlara katılımı destekliyoruz. Sadece bizim bölgemizde değil, dünyanın her yerinde müdürlüklerimiz THY olarak fuar katılımlarını destekliyor. Bu sene bizim bölgemizden de rekor bir katılım oldu" diye konuştu.
THY'nin çok ciddi bir gelişme kaydettiğini ifade eden Yazan, "Dünya çerçevesinde ciddi manada yer aldı. 215'lere doğru ilerliyoruz. İnsanlar Türkiye'yi tanıyor. Haftada 4 sefer olan sayımızı 7'ye çıkardık Diğer bölgelerde aynı şekilde sefer sayılarını arttırarak hem Türkiye'nin ekonomisine hem Türkiye'nin tanıtımına çok büyük ve faydalı kalite getirmektedir" şekline konuştu.
(HÇ-AS-YHY-Y)

24.01.2013 21:27:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT