1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Dünyaca Ünlü Star Rihanna'yı Helin Avşar Sihirli Dokunuşlarıyla Giydirmek İstiyor

Dünyaca Ünlü Star Rihanna'yı Helin Avşar Sihirli Dokunuşlarıyla Giydirmek İstiyor

Dünyaca Ünlü Star Rihanna'yı Helin Avşar Sihirli Dokunuşlarıyla Giydirmek İstiyor
A+A-

Daha önce şarkıcılık, sunuculuk ve gazetecilik deneyimleri olan Helin Avşar, Rihanna için kıyafet tasarladı ve dikip giydirecek. Kendi tasarladığı kıyafetlerle marka olmak isteyen Helin Avşar, yükseklerden uçuyor.

Gözünü Rihanna'ya diken Avşar, ulaşmayı başardığı yıldız için Grammy ödüllerinde giyineceği bir elbise dikecek.


Helin Avşar dünyaca ünlü Barbados'lu Star Rihanna için tasarlayacağı 10 parçadan oluşan koleksiyonu Rihanna'nın beğenisine sunacak. Rihanna koleksiyonu beğendiği takdirde Grammy ödüllerinde giyinecek.

 

4890resize_of_helinavsar_fsozbalkan__102.jpg


Daha önce "Hell-In" isimli koleksiyonunu internet üzerinde satış yapan bir firmada beğeniye sunan Helin Avşar, yurt dışında da kendinden söz ettirebilmek ve kıyafet tasarımı konusunda söz sahibi olabilmek için Rihanna ile kontak kurdu. Yakın bir arkadaşı vasıtasıyla sonunda Rihanna'ya ulaşmayı başaran Avşar, Rihanna'nın Şubat ayında yapılması planlanan Grammy Ödülleri Töreni'nde giymesi için 10 parçadan oluşan bir koleksiyon tasarlayacak. 


Kırmızı halı için 10 Parçalık bir koleksiyon hazırlıkları yapan Helin Avşar, ayrıca Hülya Avşar'ın da televizyon karşısında ve günlük hayatta giyeceği kıyafetler de tasarlayacak.

A+A-

HABERE YORUM KAT