1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Duban 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı

Duban 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı

Duban 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
A+A-

Bursa Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Fehmi Duban, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Duban mesajında, diyaloğun her meselenin çözümünde en önemli iletişi

Bursa Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Fehmi Duban, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
Duban mesajında, diyaloğun her meselenin çözümünde en önemli iletişim aracı olduğuna dikkat çekerken, yerel basınla sürekli diyalog halinde olduklarını ifade etti. Duban, "Her geçen gün büyüyen ve güçlenen ülkemizin demokratikleşmesinde, gelişmesinde ve halkımızın daha doğru şekilde aydınlatılmasında basınımızın rolü ve sorumluluğu tartışılmaz. Bursa yerel basınımız da daima il ve ülke gündeminin nabzını tutan, kentimizde yaşanan gelişmeleri anbean halkımıza en şeffaf haliyle aktaran, esnafımızın meselelerini ve çözüm beklentilerimizi gerek yetkililere gerekse de halkımıza duyuran ve daima esnafımızın yanında olması bizleri sonsuz destek vermektedir. Bursa MESO olarak, yerel basınımızın etkin gücü sayesinde esnafımız meselelerini en iyi şekilde yetkililere aktarmayı, diyaloğun sorunların çözümünde en önemli iletişim aracı olduğunun farkındadır. Bizler değerli basın mensuplarımızla sürekli diyalog halinde olmayı sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve kentimizin gelişmesinde emekleri büyük olan, halkımıza doğru ve tarafsız haber sunmaya devam eden, gece gündüz, yağmur çamur, kar-kış demeden görevlerini büyük bir sorumlulukla yapmaya devam eden tüm basın mensuplarının bu özel gününü şahsım, yönetim kurulukm ve tüm oda üyesi esnaf arkadaşlarım adına kutlarım." dedi.
(MŞ)

09.01.2013 18:05:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT